Servisler

Güler yüzlü personelimiz ile zamanında , personel taşımacılığı şartlarında belirtildiği üzere güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinden başarıyla geçmiş en az 5 yıllık tecrübeye sahip sürücülerimiz ve lüks servis araçlarımız ile yol ve trafik stresini minimum seviyede tutarak güvenli bir şekilde iş yerine vaktinde ulaştırır.

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.

VIP ARAÇ HİZMETLERİ

Özel donanımlı ve konforlu araçları ile eğitimli personeli sayesinde, hizmet alan kişi ve kurumların özel talepleri karşılanarak kaliteli bir hizmet almaları sağlanmaktadır Yurduseven Turizm bu alanda geniş referanslarıyla güven veren bir kuruluştur.

ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralamak isteyen siz değerli misafirlerimize Kaliteli, Konforlu, Yüksek model araçlarımızla hizmet etmek bizim işimiz.Referanslarıyla güven veren bir kuruluş olan Yurduseven Turizm olarak sizlere daima en iyisini sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

Farklı konularda hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz...